Kontakt

Criollo

Ksawerów 14, 62-511 Kramsk

Adrian Karwacki

tel. 794351884

biuro@criollo.pl

NIP: 6652819628

REGON: 302396292

 

Barman na wesele.
Osiemnastki, Urodziny, Rocznice
Przyjęcia firmowe.

Konin, Koło, Turek, Słupca,
Września, Poznań, Wielkopolska

Skoro zdecydowaliście, że na Waszym przyjęciu nie może zabraknąć pysznych koktajli serwowanych przez naszych barmanów, odpowiemy na kilka najczęściej powtarzających się pytań – tak abyście wiedzieli możliwie najwięcej ;)

 

 1. Co zapewniacie ze swojej strony?

  • mobilny bar
  • sprzęt barmański potrzebny do przygotowywania drinków
  • odpowiednio dobrane szkło do serwowania gotowych drinków
  • dodatki barmańskie (rurki, serwetki)
  • lód (kruszony oraz w kostkach)
  • kartę drinków dopasowaną do Waszych gustów
  • obsługę barmańską przez cały czas trwania przyjęcia

 

 2. Jak długo pozostaniecie na przyjęciu?

Nasi barmani są z Wami od początku do końca.

Na miejsce przyjeżdżamy na około dwie godziny przed rozpoczęciem przyjęcia (tak, abyśmy mieli czas rozłożyć bar i przygotować się do pracy). Gdy Goście wchodzą na salę, my jesteśmy gotowi do pracy. Sprzątanie posiadanego sprzętu rozpoczynamy na godzinę przed planowanym zakończeniem imprezy.

 

 3. Ile pozycji znajdzie się na menu?

To zależy od Was. Mamy przygotowaną listę około 30 drinków (zarówno klasycznych jak i naszych autorskich), z której sami wybieracie te, które będziemy serwować. Zalecamy aby menu miało 8 do 10 pozycji.

 

 4. Czy przygotowujecie również drinki dla dzieci?

Oczywiście! W naszym barze każdy znajdzie coś dla siebie. Poza menu z koktajlami alkoholowymi przygotowujemy tzw. „kids menu”. Dodatkowo, część drinków tradycyjnych możemy przygotować również w wersji bezalkoholowej (np. mojito, pina colada)

 

5. Kto dostarcza alkohol i dodatki potrzebne do przygotowania drinków?

Jesteśmy w tej kwestii bardzo elastyczni :)

Możecie sami kupić wszystko na podstawie otrzymanej od nas listy. Jest też możliwość że wy dostarczycie wódkę a my resztę potrzebnych składników.

I opcja najwygodniejsza dla Was (nie musicie się niczym martwić i jeździć po sklepach w poszukiwaniach potrzebnych likierów czy musów) – to my dostarczamy wszystkie potrzebne składniki (alkohol, soki, owoce, dodatki).

 

6. Czy zapewniacie lód na imprezę?

Oczywiście! Odpowiednio wyliczona ilość lodu jest wliczona w cenę obsługi barmańskiej. W specjalnych termoboxach przywieziemy ze sobą lód (zarówno w kostkach jak i kruszonego), dzięki czemu drinki serwowane przez naszych barmanów zawsze będą odpowiednio schłodzone.

 

7. Czy posiadacie własne szkło?

Tak, szkło do drinków dostarczamy we własnym zakresie. Nie musicie się tym zajmować. Posiadamy kilka rodzajów szkła koktajlowego, odpowiednio dobranego kształtem oraz pojemnością do serwowanych przez barmanów drinków.

 

 8. Ilu barmanów potrzebnych jest do obsługi przyjęcia?

Przyjęcia do 120 osób obsługuje dwóch barmanów. Dzięki temu unikamy sytuacji, gdy Goście muszą czekać na swojego drinka zbyt długo. Dzięki obecności dwóch osób, Goście w każdej chwili mogą zamówić wybranego drinka, również w momencie, gdy jest potrzeba sprzątnięcia i umycia kieliszków i szklanek. Każdy koktajl przygotowywany jest dzięki temu na świeżo (nie robimy drinków na zapas).

Na większych przyjęciach mamy ze sobą dodatkową osobę, która zajmuje się znoszeniem i myciem szkła, dzięki czemu, barmani mogą poświęcić cały swój czas na przygotowywanie koktajli.

 

 

Joomla Template - by Joomlage.com